Resin Jamghe, Engineering Like, 1 kg, černá

Engineering Like resin pro SLA tisk od čínské společnosti Shenzhen Yongchanghe Technology CO., Ltd. Nástupce známého resinu ABS Like s ještě lepšími funkčními vlastnostmi. Do výtisků lze vrtat, jsou odolné proti poškrábání, materiál je oproti standardnímu tough resinu pevnější a méně křehký. Tvrdost 80-88D (přibližně jako bezpečnostní pracovní helma), barva černá, 405 Nm LED UV. Detaily k materiálu jsou k dispozici v Technickém listu. Základní nastavení tisku pro vrstvu 0,05 mm = 40 s / 3 s
V případě zkušeností s tímto typem resinu například od Anycubic nebo Elegoo zaručujeme stejnou funkčnost a kvalitu.

1 029 Kč 850,41 Kč bez DPH
Skladem v ČR (12 ks)

Při manipulaci doporučujeme použít gumové rukavice, bezpečnostní brýle a respirátor! Materiál může vyvolávat alergické reakce.
Materiál by se neměl dostat do styku s očima, kůží nebo oděvem, nesmí být požíván ani ochutnáván. Zabraňte kontaktu s dětmi a zvířaty. Materiál není vhodný pro styk s potravinami ani nápoji, použití v medicíně nebo styku s lidským tělem. S obaly a zbytky materiálu/výtisků je třeba zacházet jako s nebezpečným odpadem - vyhazujte pouze do tomuto účelu určených kontejnerů.

Pro výrobu Jamghe Tough resin ve variantě Engineering Like jsou používány kvalitní surové materiály pro dosažení vysoké kvality a bezproblémového tisku.

Doporučené použití je pro prototypy, malé funkční součásti, atd. - všude kde je potřeba dosáhnout vysoké pevnosti a odolnosti. Resin je vhodný pro většinu typů SLA tiskáren (Anycubic, Elegoo, Průša tiskárny, atp.).

 

V sekci Ke stažení jsou k dispozici Technický list Jamghe Resin a také Bezpečnostní list.

Resin je kapalný fotocitlivý materiál z pryskyřice - fotopolymer tuhnoucí pod UV světlem. Před nákupem si zkontrolujte hodnotu vlnové délky, při které se daná pryskyřice vytvrzuje - v tomto případě je to 405 nm. Výtisky z resinu (pryskyřice) po vytvrzení získávají vysokou pevnost. 

Pro velkoodběratele je možné dojednat individuální podmínky.

 

 

 

Kód Kód: 92
Jméno značky: Jamghe
Kategorie: Engineering Like
Záruka: 2 roky
color: black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu