Resin Jamghe, Plant Base, 1 kg, černá

Tip
WhatsApp Image 2022 04 29 at 8.14.05 AM
999 Kč –13 %

Tvrdý ekologický resin pro SLA tisk od čínské společnosti Shenzhen Yongchanghe Technology CO., Ltd. Varianta Plant Base (pro výrobu byl použit olej ze sojových bobů, výtisky jsou biologicky rozložitelné, malý zápach), tvrdost 78-85D (přibližně jako bezpečnostní pracovní helma), barva černá, 405 Nm LED UV. Barvy lze míchat pro dosažení nových odstínů. Detaily k tisku a materiálu jsou k dispozici v Technickém listu.  Základní nastavení tisku pro vrstvu 0,05 mm = 40 s / 3 s
V případě zkušeností s tímto typem resinu například od Anycubic nebo Elegoo zaručujeme stejnou funkčnost a kvalitu.

999 Kč –13 % 869 Kč 718,18 Kč bez DPH
Skladem v ČR (16 ks)

Při manipulaci doporučujeme použít gumové rukavice, bezpečnostní brýle a respirátor! Materiál může vyvolávat alergické reakce.
Materiál by se neměl dostat do styku s očima, kůží nebo oděvem, nesmí být požíván ani ochutnáván. Zabraňte kontaktu s dětmi a zvířaty. Materiál není vhodný pro styk s potravinami ani nápoji, použití v medicíně nebo styku s lidským tělem. S obaly a zbytky materiálu/výtisků je třeba zacházet jako s nebezpečným odpadem - vyhazujte pouze do tomuto účelu určených kontejnerů.

Pro výrobu Jamghe Tough resin ve variantě Plant Base jsou používány kvalitní surové materiály včetně oleje ze sojových bobů pro dosažení vysoké kvality a vlastnosti eco-friendly. Vlastnosti materiálu dovolují míchat různé barvy a tím dosahovat odstínů dle vašich požadavků.

Doporučené použití je pro figurky, hobby tisk, hračky, atd. - všude kde je potřeba dosáhnout vysokých detailů a šetrnosti k životnímu prostředí. Resin je vhodný pro většinu typů SLA tiskáren (Anycubic, Elegoo, Průša tiskárny, atp.).

V sekci Ke stažení jsou k dispozici Technický list Jamghe Resin a také Bezpečnostní list.

Resin je kapalný fotocitlivý materiál z pryskyřice - fotopolymer tuhnoucí pod UV světlem. Před nákupem si zkontrolujte hodnotu vlnové délky, při které se daná pryskyřice vytvrzuje - v tomto případě je to 405 nm. Výtisky z resinu (pryskyřice) po vytvrzení získávají vysokou pevnost bohužel spojenou s odpovídající křehkostí při aplikaci nadměrného tlaku.

Pro velkoodběratele je možné dojednat individuální podmínky.

 

 

 

Kód Kód: 357
Jméno značky: Jamghe
Kategorie: Plant Base
Záruka: 2 roky
color: black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu