Resin SHINE SING (Jamghe), Tough, 500 g, transparentní

Výprodej
Clear 500g 1

Tvrdý resin pro SLA tisk od čínské společnosti Shenzhen Yongchanghe Technology CO., Ltd. (Jamghe) prodávaný původně pod zrušenou značkou SHINE SING, více info níže. Tvrdost 85-88D (přibližně jako bezpečnostní pracovní helma), barva transparentní, 405 Nm LED UV. Barvy lze míchat pro dosažení nových odstínů. Detaily k tisku a materiálu jsou k dispozici v Technickém listu.
V případě zkušeností s tímto typem resinu například od Anycubic nebo Elegoo zaručujeme stejnou funkčnost a kvalitu.

250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem v ČR (>20 ks)

Jedná se o resin od výrobce Jamghe od kterého standardně resin nabízíme. SHINE SING je značka prodejce, který resin původně nabízel, ale ukončil svoji činnost. Resin má omezenou dobu expirace, doporučujeme spotřebovat do konce roku 2022, poté již za kvalitu neručíme. Datum na etiketě neuvádí datum výroby ani expirace, jde o datum tisku etikety.

Při manipulaci doporučujeme použít gumové rukavice, bezpečnostní brýle a respirátor! Materiál může vyvolávat alergické reakce.
Materiál by se neměl dostat do styku s očima, kůží nebo oděvem, nesmí být požíván ani ochutnáván. Zabraňte kontaktu s dětmi a zvířaty. Materiál není vhodný pro styk s potravinami ani nápoji, použití v medicíně nebo styku s lidským tělem. S obaly a zbytky materiálu/výtisků je třeba zacházet jako s nebezpečným odpadem - vyhazujte pouze do tomuto účelu určených kontejnerů.

Pro výrobu Jamghe Tough resin ve variantě Super Low Odor jsou používány kvalitní surové materiály pro dosažení vysoké kvality a bezproblémového tisku. Vlastnosti materiálu dovolují míchat různé barvy a tím dosahovat odstínů dle vašich požadavků.

Doporučené použití je pro figurky, hobby tisk, modely, prototypy, atd. - všude kde je potřeba dosáhnout vysokých detailů. Resin je vhodný pro většinu typů SLA tiskáren (Anycubic, Elegoo, Průša tiskárny, atp.).

 V sekci Ke stažení jsou k dispozici Technický list Jamghe Resin a také Bezpečnostní list.

Resin je kapalný fotocitlivý materiál z pryskyřice - fotopolymer tuhnoucí pod UV světlem. Před nákupem si zkontrolujte hodnotu vlnové délky, při které se daná pryskyřice vytvrzuje - v tomto případě je to 405 nm. Výtisky z resinu (pryskyřice) po vytvrzení získávají vysokou pevnost bohužel spojenou s odpovídající křehkostí při aplikaci nadměrného tlaku. Základní nastavení tisku pro vrstvu 0,05 mm = 40 s / 3 s

Pro velkoodběratele je možné dojednat individuální podmínky.

 

 

 

Kód Kód: 369
Jméno značky: Jamghe
Kategorie: SPECIÁLNÍ AKCE
Záruka: 2 roky
color: clear

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: