Resin Jamghe, Tough, Low Odor, 1 kg, transparentní zelená

standard resin transparent green
849 Kč –12 %

Tvrdý resin pro SLA tisk od čínské společnosti Shenzhen Yongchanghe Technology CO., Ltd. Varianta Super Low Odor (velmi malý zápach), tvrdost 85-88D (přibližně jako bezpečnostní pracovní helma), barva transparentní zelená, 405 Nm LED UV. Barvy lze míchat pro dosažení nových odstínů. Detaily k tisku a materiálu jsou k dispozici v Technickém listu.
V případě zkušeností s tímto typem resinu například od Anycubic nebo Elegoo zaručujeme stejnou funkčnost a kvalitu.

849 Kč –12 % 749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Skladem v ČR (4 ks)

Při manipulaci doporučujeme použít gumové rukavice, bezpečnostní brýle a respirátor! Materiál může vyvolávat alergické reakce.
Materiál by se neměl dostat do styku s očima, kůží nebo oděvem, nesmí být požíván ani ochutnáván. Zabraňte kontaktu s dětmi a zvířaty. Materiál není vhodný pro styk s potravinami ani nápoji, použití v medicíně nebo styku s lidským tělem. S obaly a zbytky materiálu/výtisků je třeba zacházet jako s nebezpečným odpadem - vyhazujte pouze do tomuto účelu určených kontejnerů.

Pro výrobu Jamghe Tough resin ve variantě Super Low Odor jsou používány kvalitní surové materiály pro dosažení vysoké kvality a bezproblémového tisku. Vlastnosti materiálu dovolují míchat různé barvy a tím dosahovat odstínů dle vašich požadavků.

Doporučené použití je pro figurky, hobby tisk, modely, prototypy, atd. - všude kde je potřeba dosáhnout vysokých detailů. Resin je vhodný pro většinu typů SLA tiskáren (Anycubic, Elegoo, Průša tiskárny, atp.).

 

V sekci Ke stažení jsou k dispozici Technický list Jamghe Resin a také Bezpečnostní list.

Resin je kapalný fotocitlivý materiál z pryskyřice - fotopolymer tuhnoucí pod UV světlem. Před nákupem si zkontrolujte hodnotu vlnové délky, při které se daná pryskyřice vytvrzuje - v tomto případě je to 405 nm. Výtisky z resinu (pryskyřice) po vytvrzení získávají vysokou pevnost bohužel spojenou s odpovídající křehkostí při aplikaci nadměrného tlaku. 

Pro velkoodběratele je možné dojednat individuální podmínky.

 

 

 

Kód Kód: 76
Jméno značky: Jamghe
Kategorie: Tough Low Odor
Záruka: 2 roky
color: transparent green

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu