Vzorek Resin Jamghe, Flexible, 100 ml

Vzorek 100 ml.

Flexibilní resin pro SLA tisk od čínské společnosti Shenzhen Yongchanghe Technology CO., Ltd. Jednoduchý tisk, vysoká houževnatost. Tvrdost 76-82A (něco mezi pneumatikou a podpatkem pánské polobotky), 405 Nm LED UV. Detaily k materiálu jsou k dispozici v Technickém listu.
V případě zkušeností s tímto typem resinu například od Anycubic nebo Elegoo zaručujeme stejnou funkčnost a kvalitu.

240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem v ČR (8 ks)

Při manipulaci doporučujeme použít gumové rukavice, bezpečnostní brýle a respirátor! Materiál může vyvolávat alergické reakce.
Materiál by se neměl dostat do styku s očima, kůží nebo oděvem, nesmí být požíván ani ochutnáván. Zabraňte kontaktu s dětmi a zvířaty. Materiál není vhodný pro styk s potravinami ani nápoji, použití v medicíně nebo styku s lidským tělem. S obaly a zbytky materiálu/výtisků je třeba zacházet jako s nebezpečným odpadem - vyhazujte pouze do tomuto účelu určených kontejnerů.

Pro výrobu Jamghe Tough resin ve variantě Flexible jsou používány kvalitní surové materiály pro dosažení vysoké kvality a bezproblémového tisku.

Doporučené použití je pro výtisky, kde je potřeba vyšší houževnatost, pružnost.
Resin je vhodný pro většinu typů SLA tiskáren (Anycubic, Elegoo, Průša tiskárny, atp.).

V sekci Ke stažení jsou k dispozici Technický list Jamghe Resin a také Bezpečnostní list.

Resin je kapalný fotocitlivý materiál z pryskyřice - fotopolymer tuhnoucí pod UV světlem. Před nákupem si zkontrolujte hodnotu vlnové délky, při které se daná pryskyřice vytvrzuje - v tomto případě je to 405 nm. Základní nastavení tisku pro vrstvu 0,05 mm = 50 s / 6 s

Pro velkoodběratele je možné dojednat individuální podmínky.

 

 

Kód Kód: 332/ERN
Jméno značky: Jamghe
Kategorie: Vzorky resinu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu