Vzorek Resin Jamghe, High Transparency, 100 ml

Vzorek 100 ml

Tvrdý vysoce průhledný resin pro SLA tisk od čínské společnosti Shenzhen Yongchanghe Technology CO., Ltd. Varianta High Transparency (zlepšená průhlednost oproti standardnímu průhlednému resinu, nežloutne), tvrdost 80-88D (přibližně jako bezpečnostní pracovní helma), barva transparentní, 405 Nm LED UV. Detaily k tisku a materiálu jsou k dispozici v Technickém listu.
V případě zkušeností s tímto typem resinu například od Anycubic nebo Elegoo zaručujeme stejnou funkčnost a kvalitu. Základní nastavení tisku pro vrstvu 0,05 mm = 30-50 s / 6-8 s

230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem v ČR (7 ks)

Při manipulaci doporučujeme použít gumové rukavice, bezpečnostní brýle a respirátor! Materiál může vyvolávat alergické reakce.
Materiál by se neměl dostat do styku s očima, kůží nebo oděvem, nesmí být požíván ani ochutnáván. Zabraňte kontaktu s dětmi a zvířaty. Materiál není vhodný pro styk s potravinami ani nápoji, použití v medicíně nebo styku s lidským tělem. S obaly a zbytky materiálu/výtisků je třeba zacházet jako s nebezpečným odpadem - vyhazujte pouze do tomuto účelu určených kontejnerů.

Pro výrobu Jamghe Tough resin ve variantě High Transparency jsou používány kvalitní surové materiály pro dosažení vysoké kvality a bezproblémového tisku.

Doporučené použití je pro figurky, hobby tisk, modely, prototypy, atd. - všude kde je potřeba dosáhnout vysokých detailů a průhlednosti. Resin je vhodný pro většinu typů SLA tiskáren (Anycubic, Elegoo, Průša tiskárny, atp.).

V sekci Ke stažení jsou k dispozici Technický list Jamghe Resin a také Bezpečnostní list.

Resin je kapalný fotocitlivý materiál z pryskyřice - fotopolymer tuhnoucí pod UV světlem. Před nákupem si zkontrolujte hodnotu vlnové délky, při které se daná pryskyřice vytvrzuje - v tomto případě je to 405 nm. Výtisky z resinu (pryskyřice) po vytvrzení získávají vysokou pevnost bohužel spojenou s odpovídající křehkostí při aplikaci nadměrného tlaku.

Pro velkoodběratele je možné dojednat individuální podmínky.

 

 

 

Kód Kód: 360
Jméno značky: Jamghe
Kategorie: Vzorky resinu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: